KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 15207334

nr 1520 7334

Birgitta Westberg

(f. 1941), Sverige

Väggrelief, Signerad, daterad -99, glasad, yttermått inklusive ram: 36x25 cm

Birgitta Westberg, svensk bildkonstnär född 1941 i Målerås, Småland.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:35:43

Birgitta Westberg

Läs mer om Birgitta Westberg